Riemenwinkel.nl by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Ma t/m vrij voor 16.00 besteld, de volgende dag in huis
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen

Camel Profuomo Stropdas - Oxford

ID: STD-L-338
59.95 €59,95 op voorraad

Luxe camel kleurige stropdas van Profuomo met Oxford weving. De Oxford weving geeft de stof van deze stropdas meer diepte en een eigentijds karakter. De ‘tipping’ van deze das in net als de gehele stropdas geweven uit zijde en in hetzelfde patroon.

Deze stropdas is geweven uit hoogwaardig Italiaans zijde. Dit zorgt ervoor dat de stropdas een rijke uitstraling heeft en voelt hij fluweelzacht aan. De solide voering van deze stropdas zorgt ervoor dat de das zich makkelijk laat knopen en ontknopen. Zelfs na een dag dragen keert de stropdas gemakkelijk terug in zijn oorspronkelijke vorm.

Draag deze stropdas naar speciale gelegenheden als een passend accent bij je outfit of geef een stijlvolle ‘touch’ aan jouw business outfit. Een mooie en veelzijdige aanwinst voor jouw garderobe.

  • Kleur Bruin
  • Materiaal 100% zijde
  • Merk Profuomo
  • Breedte 7.5 cm
  • Lengte 155 cm


Mooie extra lange dassen.
Karla
Een geweldig assortiment accessoires voor heren, TOP!
Danny

Keurige nette stropdassen en pochetten.
Knoopt makkelijk en worden geen slobbertjes. Trouwens een mooie website met tipjes. Die moet ik nog in een winkel zien mee maken.
De echtheid van de kleur op de site komt goed overeen met de werkelijkheid.
Leuk voor een cadeautip.
Snelle levering en met zorg verpakt.

Patrick
The tie is beautiful!! We got it for my fiance and he is happy with it. Arrived fast.
Iarima
Goede qualiteit, snelle levering. Top dus.
Gilbert
Leuke persoonlijke boodschap in de levering en goede, consistente kwaliteit.
Snelle levering.
Gaia

Betaal veilig online

×